استفاده از ماسک های معمولی ضروری است؟

استفاده از ماسک های معمولی ضروری است؟

احتمالاً همه ما می توانیم قبول کنیم كه كسی واقعاً نمی خواهد ماسك صورت بپوشد ، اما واقعیت این است كه آنها به سرعت درحال تبدیل شدن به یك لوازم ضروری در زندگی روزمره هستند. با این حال ، ماسک های استاندارد صورت آبی که می توانید از بیمارستان ها دریافت کنید از نظر شکل بسیار زشت هستند ، و ما معتقدیم که این مسئله ارتباطی با عدم جذب عموم مردم دارد.

این یک تئوری است که بسیاری از مارک های مد نیز چنین نظری داشته اند ، به عنوان نمونه ما شاهد طیف کاملی از ماسک هایی هستیم که توسط برخی از طراحان مورد علاقه ما ظاهر شدند. آنها البته نه تنها برای محافظت از شما و عامه مردم از ویروس ، بلکه به عنوان یک لوازم جانبی اصلی مد و یک وسیله که بتواند به راحتی با هرگونه لباس وفق داده شود ، خدمت می کنند.

هنگام خرید ماسک صورت ، باید اطمینان حاصل کنید که می توانید یک احساس تنگی اما نه خیلی تنگ در اطراف صورت خود داشته باشید. شما هیچ شکافی را در قسمت بالا یا پهلو نمی خواهید ، زیرا این امر باعث می شود کاملاً زائد به نظر بیاید. بسیاری از ماسک ها دارای جنس ارتجاعی هستند تا بتوانند تقریباً به هر ابعادی کشیده شوند ، و برخی در قسمت اصلی سیم انعطاف پذیر دارند تا به قالب صورت شما در بیایند.

برای اینکه ماسک صورت مؤثر باشد باید چندین لایه پارچه نیز داشته باشد تا به عنوان یک سیستم تصفیه عمل کند ، همچنین باید به شما امکان دهد تا به طور طبیعی نفس بکشید. شما نمی خواهید ماسک خود را مدت طولانی ای برای استنشاق مقادیر زیادی هوا در بیارید. شاید شما با ماسک هایN95  در فضای آنلاین آشنا شده باشید ، اما بعید به نظر می رسد که ماسکی با چنین مشخصاتی بدست آورید ، زیرا لازم است برای کارمندان بهداشت نگه داشته شوند.

همچنین توصیه می شود ماسک صورت خود را قبل از اولین استفاده و بعد از هر بار استفاده بشویید. قسمت اصلی ماسک را دست نزنید و فقط با دسته های آن، ماسک را دربیارید و هنگام نیاز به برداشتن آن ، آن را به گردن خود نزنید. گردن شما می تواند محلی برای تجمع میکروب ها و باکتری ها باشد ، بنابراین قرار دادن ماسک در آنجا فقط یک لایه میکروب را به آن منتقل می کند.

ما همچنین به صورت آنلاین داستانی را مشاهده کرده ایم که افراد در تلاش برای از بین بردن هر باکتری از ماسک های خود آن را در مایکروویو قرار میدهند. ماسک خود را مایکروویو نکنید. خطرناک است.

منبع : فروشگاه اینترنتی لوکس

| ماسک محافظ | ماسک صورت |

نظرات بازدیدکنندگان