راهنمای آرایش چشم

راهنمای آرایش چشم

می دانیم که در مورد پیدا کردن بهترین راه برای آرایش چشمانتان بسادگی سردرگم خواهید شد ، بنابراین ما یک راهنمای 5 مرحله ای را تهیه کرده ایم تا دقیقاً به شما نشان دهد که چگونه می توانید تمام آن مژگان ، ریمل و سایه ها را کنترل کنید ، بدون توجه به شکل چشم شما یا رنگ. بیایید شروع کنیم:

1.    با برس های آرایشی عالی شروع کنید.

دلیلی وجود دارد که هنرمندان مشهور با انگشتانشان نقاشی نمی کنند: ایجاد یک شاهکار بدون ابزار مناسب بسیار دشوار است. همین امر در آرایش نیز صدق میکند. برای آرایش یکنواخت ، دقیق و بهداشتی چند برس آرایشی خوب و با کیفیت خریداری کنید.

وقتی بهترین برس های آرایش را در آزمایشگاه زیبایی خود آزمایش کردیم ، دریافتیم که برس های مصنوعی نسبت به همتایان خود با الیاف طبیعی برتر هستند و مقرون به صرفه تر هستند و آسان تر هم تمیز میشوند و کم تر آلرژی ایجاد میکنند.

 

2. سایه چشم پایه ای را روی پلک بزنید.

با استفاده از برس سایه چشم، سایه پایه مورد علاقه خود را روی پلک خود بکشید. اگر چشمان قهوه ای دارید ، رنگ روشن معمولا بهتر است.

بسته به نوع ظاهری که می خواهید ، می توانید این رنگ پایه را تا انتها به استخوان ابرو خود بکشید تا چشم دودی چشمگیر تری داشته باشید ، یا می توانید در گوشه چشمان خود متوقف شوید تا ظاهری ساده تر ایجاد شود.

 

3. سایه تیره تر را در چین و چروک بالای پلک متمرکز کنید.

رنگهای تیره باعث جذب نور می شوند ، بنابراین قرار دادن سایه تیره تر در چین و چروک چشم باعث می شود که با افزودن عمق و ابعاد در یک نقطه درست ، چشم شما بزرگ تر ظاهر شود.

 

4- خطوط مژه خود را با رنگی بسیار تیره ببندید.

خط چشم که به درستی استفاده شده است می تواند باعث شود که چشم ها بزرگ تر به نظر برسند. اگر از طرفداران خط چشم نیستید ، می توانید با یک سایه چشم بسیار تاریک ، ظاهری مشابه و تأثیرگذاری داشته باشید (شستنش هم راحت تر هست!). 

 

5- آن را با سایه ای براق، برجسته کنید.

با افزودن یک سایه چشم روشن مستقیماً در زیر ابرو ، ابروهای خود را بیشتر مرتفع تر نشان دهید وبا چند لایه ریمل آرایش خود را تمام کنید.

منبع : فروشگاه اینترنتی پوشاک لوکس

| آموزش آرایش چشم | سایه چشم |

نظرات بازدیدکنندگان