• تونیک دارای رنگ بندی طرح گل است که این تونیک دارای قد 65، دور کمر 54 و آستین 20 سانتی متری هستند که چون از جنس نخ ساخته شده اند بسیار مناسب برای استفاده ی در منزل می باشند همچنین این تونیک های بسیار زیبا دارای یقه ی گرد هستند. لطفا! جهت مشاهده و دسترسی به سایر اطلاعات این محصول، منوهای اطلاعات بیشتر و مشخصات کامل را مطالعه نمائید.

  تومان64,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونیک پشت بلند مدل Simile در سایت Lux (لوکس) به رنگ های بادمجانی، نخودی، هلویی، فسفری، سبز دریایی تیره، سربی، خاکستری و طوسی قابل عرضه می باشد پوششی مناسب برای بانوان است تا از آن بتوانند در منزل استفاده نمایند همچنین برای سایزهای 42 الی 44 مناسب است.لطفا! جهت مشاهده و دسترسی به سایر اطلاعات این محصول، منوهای اطلاعات بیشتر و مشخصات کامل را مطالعه نمائید.

  تومان47,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونیک طرح دار همراه که به هشت رنگ بسیار شیک و لطیف موجود است دارای یقه ی گرد، تایپوگرافی و ... است که از آن می توان در منزل و روزمرگی ها استفاده نمود. از طرفی این تونیک زیبا از ترکیب مواد اولیه ای مانند نخ ساخته شده است که بسیار مناسب برای پوست های حساس می باشد. لطفا! جهت مشاهده و دسترسی به سایر اطلاعات این محصول، منوهای اطلاعات بیشتر و مشخصات کامل را...

  تومان43,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونیک نخی گل Eshel (اشل) که یکی از راحت ترین و شیک ترین لباس های بانوان می باشد. با بهترین کیفیت در طرح های مختلفی دارای آستین سر خود، یقه ی گرد، جنس نخ و ... است از این تونیک می توانید به عنوان یک بلوز بسیار زیبا استفاده کنید. لطفا! جهت مشاهده و دسترسی به سایر اطلاعات این محصول، منوهای اطلاعات بیشتر و مشخصات کامل را مطالعه نمائید.

  تومان63,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونیک اطلسی SHooka (شوکا) که می توان به عنوان لباس های رسمی و غیر رسمی در مهمانی ها مورد استفاده نمود دارای سنجاق سینه، آستین سه ربع، یقه ی هقت و با رنگ بندی های مختلفی مانند: آبی روشن، نخودی، نارنجی کرم، خاکستری، خاکی و سبز دریایی در سایت Lux (لوکس) قابل عرضه می باشد. لطفا! جهت مشاهده و دسترسی به سایر اطلاعات این محصول، منوهای اطلاعات بیشتر و مشخصات کامل...

  تومان50,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونیک کرواتی کلوش که از جنس کرپ و تور ساخته شده دارای کرواتی زیبا و شیک است که علاوه بر استفاده در منزل، برای روزمرگی ها مانند سفر، گردش و .. نیز کاربرد دارد. از طرفی دارای 10 رنگ متنوع به رنگ های زرد، قرمز، آبی، سبز، کالباسی، صورتی، جگری، سبز لجنی، مشکی و سرمه ای است. لطفا! جهت مشاهده و دسترسی به سایر اطلاعات این محصول، منوهای اطلاعات بیشتر و مشخصات کامل...

  تومان49,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونیک کرپ رنگی که با کیفیت عالی و رنگ های سرمه ای، قرمز، آبی، مشکی، جگری، صورتی، زرد، سبز لجنی و کالباسی عرضه می شود دارای یقه ی گرد، آستین 9 سانتی متری دو لایه ی چین دار است که شما می توانید آن را نیز با شلوارهای جین هماهنگ کنید تا در مهمانی ها و دورهمی های خود از آن استفاده نمائید. لطفا! جهت مشاهده و دسترسی به سایر اطلاعات این محصول، منوهای اطلاعات...

  تومان45,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونیک چاپی شکوفه SHooka (شوکا) از جنس کرپ و آستین سر خود، یقه ی گرد با قد تونیک 71 سانتی متر دارای پنج رنگ بسیار شیک؛ مشکی، طوسی، سرمه ای، جگری و زیتونی سبز برای روزمرگی های شما در سایت LUX (لوکس) قابل عرضه می باشد. لطفا! جهت مشاهده و دسترسی به سایر اطلاعات این محصول، منوهای اطلاعات بیشتر و مشخصات کامل را مطالعه نمائید.

  تومان50,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونیک SHooka (شوکا) که از جنس کرپ رنگی می باشد دارای آستین سه ربع، قد 75 سانتی متر، یقه ی گرد و در رنگ بندی های متنوعی مانند: مشکی، کالباسی، صورتی، سبز خزه ای، قرمز، آبی، جگری، زیتونی سیر، سرمه ای تیره -  روشن و مشکی می باشد که در روزمرگی ها کاربرد دارد. لطفا! جهت مشاهده و دسترسی به سایر اطلاعات این محصول، منوهای اطلاعات بیشتر و مشخصات کامل را مطالعه نمائید.

  تومان52,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونیک زنانه آستین کوتاه طرح دار که به رنگ مشکی موجود می باشد بدلیل تن خور بسیار عالی و پارچه ی بسیار لطیف از نخ ساخته شده، طرفداران بسیار زیادی دارد که در منزل، سفر و یا گردش کاربرد دارند، همچنین آستین های آن کوتاه و دارای یقه ی گرد می باشد. لطفا! جهت مشاهده و دسترسی به سایر اطلاعات این محصول، منوهای اطلاعات بیشتر و مشخصات کامل را مطالعه نمائید.

  تومان56,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونیک زنانه آستین کوتاه بسیار شیک که با قیمت بسیار عالی به رنگ مشکی در سایت Lux (لوکس) قابل عرضه می باشد دارای آستین سر خود، یقه ی گرد و جنس نخی است که برای استفاده در منزل و روزمرگی های شما مورد استفاده قرار می گیرد. لطفا! جهت مشاهده و دسترسی به سایر اطلاعات این محصول، منوهای اطلاعات بیشتر و مشخصات کامل را مطالعه نمائید.

  تومان43,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • تونیک اطلسی SHooka (شوکا) یکی از با کیفیت ترین و زیباترین تونیک هایی است که دارای اندازه ی تک سایز، یقه ی خورشیدی، آستین سه ربع و به رنگ های بژ روشن، هلویی پر رنگ، آبی روشن، نخودی، سبز دریایی تیره و خاکستری می باشد که امیدواریم مورد پسند شما قرار بگیرد. لطفا! جهت مشاهده و دسترسی به سایر اطلاعات این محصول، منوهای اطلاعات بیشتر و مشخصات کامل را مطالعه نمائید.

  تومان52,000 موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف