• ساک ورزشی Police (پلیس) که به دو رنگ سرمه ای (سرمه ای قرمز - سرمه ای سفید) و فسفری موجود می باشد از جنس چرم مصنوعی با کیفیت ساخته شده که دارای ابعاد 30 * 43 و یک محفظه ی اصلی است که این محفظه ی اصلی توسط یک زیپ بسته می شود همچنین این ساک ورزشی بسیار شیک و با دوام قابل شستشو نیز می باشد.

  تومان57,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Ferrari (فراری) لوگوی این برند که یک اسب مشکی بر روی سپر زرد است همان طور که در تصاویر قابل مشاهده است حک شده که این ساک ورزشی دارای یک محفظه ی اصلی، دو عدد زیپ بیرونی، یک بند بلند دوشی و دو دسته ی کوتاه می باشد که محفظه ی اصلی آن توسط یک زیپ بسته می شود.

  تومان57,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Under Armour (آندر آرمور) با کد 1037 به رنگ های سرمه ای، قرمز، زرد و سفید موجود می باشد همچنین این ساک ورزشی بسیار جذاب و با کیفیت که برای استفاده ی خانم ها و آقایان کاربرد دارد دارای یک محفظه ی اصلی، دو عدد زیپ بیرونی، یک بند بلند دوشی، دو دسته کوتاه، یک جیب زیپ دار و دو جیب توری در پهلوها برای قرار دادن بظری خود می باشد.

  تومان57,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی yonex (یونکس) بدلیل داشتن فضاهای کافی برای قرار دادن وسایل خود، یکی از جذاب ترین ساک هایی است که توجه افراد محبوب به مارک Yonex (یونکس) را به خود جلب کرده است که به رنگ های مشکی، صورتی و سرمه ای  مناسب برای استفاده ی خانم ها و آقایان عرضه می شود.

  تومان57,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Jordan (جردن) از جنس چرم مصنوعی با یک محفظه ی اصلی ساخته شده، در دو رنگ مشکی و سرمه ای موجود می باشد که برای ورزشکاران حرفه ای، نیمه حرفه ای و غیر حرفه ای کاربرد دارد. از طرف دیگر، این ساک ورزشی ضد آب قابل شستشو علاوه بر محفظه ی اصلی دارای دو عدد زیپ بیرونی، یک بند بلند قابل تنظیم دوشی و دو دسته ی کوتاه نیز است.

  تومان57,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Adidas (آدیداس) به رنگ های مشکی و سرمه ای از جنس برزنت با ابعاد 29 * 44 عرضه می شود، که علاوه بر استفاده ی ورزشکاران، جهت مصارف دیگری مثل روزمرگی ها نیز قابل استفاده می باشد. همچنین دارای بند بلند دوشی، زیپ های آشکار و مخفی و  یک محفظه ی اصلی است که توسط یک زیپ بسته می شود.

  تومان42,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Reebok (ریبوک) به رنگ های آبی، قرمز، سبز فیروزه ای، نارنجی و زرد موجود می باشد یکی از محصولات بسیار شیک و با کیفیت است که با ابعاد 20 * 41 مناسب برای خانم ها می باشد این محصول دارای یک محفظه ی اصلی، یک عدد زیپ بیرونی، یک عدد زیپ بیرونی مخفی، یک عدد جیب، یک بند دوشی قابل تنظیم متصل و دو دسته است.

  تومان42,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Reebok (ریبوک) که به رنگ های مشکی، صورتی و قرمز موجود می باشد. دارای یک محفظه ی اصلی، یک زیپ، دو عدد زیپ بیرونی، یک عدد جیب بیرونی، یک بند بلند دوشی قابل تنظیم و دو دسته است که این ساک ورزشی بسیار شیک در ورزش و روزمرگی ها کاربرد دارد.

  تومان42,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Off - white (آف - وایت) از مزایای این ساک ورزشی بسیار شیک چرمی می توان به یک محفظه ی اصلی، دو عدد زیپ بیرونی آشکار و مخفی، بند بلند دوشی قابل تنظیم و دو دسته اشاره نمود. همچنین این ساک ورزشی بسیار شیک و براق را می توان با کفش ها یا البسه هایی با همین برند آف - وایت نیز هماهنگ کرد.

  تومان57,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Fila (فیلا) که از جنس چرم مصنوعی با دوام به رنگ های مشکی و طوسی موجود می باشد دارای یک محفظه ی اصلی، دو عدد زیپ بیرونی، یک عدد جیب، یک بند بلند قابل تنظیم دوشی و دو دسته ی بلند است که برای ورزشکاران و روزمرگی ها قابل استفاده می باشد همچنین این ساک ورزشی Fila (فیلا) برای استفاده ی خانم ها و آقایان کاربرد دارد.

  تومان57,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Off - white (آف - وایت) اگر می خواهید ساکی با طراحی بسیار زیبا و شیک داشته باشید ما این محصول با کیفیت را به شما پیشنهاد خواهیم داد. ساک ورزشی Off - white (آف - وایت) دارای یک محفظه ی اصلی، یک عدد زیپ بیرونی، دو عدد جیب در پهلوها، یک بند بلند دوشی قابل تنظیم و دو دسته که مناسب برای ورزش و روزمرگی ها است می باشد همچنین به رنگ های قرمز و آبی عرضه...

  تومان47,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Adidas (آدیداس) که به رنگ بادمجونی با ابعاد 24 * 42  موجود می باشد. این ساک ورزشی بسیار زیبا و جمع و جور، از برزنت ساخته شده که دارای یک محفظه ی اصلی، یک زیپ بیرونی و یک زیپ بیرونی مخفی و بند بلند دوشی و دو دسته است. از طرفی می توان برای مصارفی غیر از ورزش از آن بهره گرفت.

  تومان42,000 موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف