• ساک ورزشی Police (پلیس) که به رنگ های سرمه ای-قرمز، سرمه ای و فسفری موجود می باشد از جنس چرم مصنوعی با کیفیت ساخته شده که دارای ابعاد 30 * 43 و یک محفظه ی اصلی است که این محفظه ی اصلی توسط یک زیپ بسته می شود همچنین این ساک ورزشی بسیار شیک و با دوام قابل شستشو نیز می باشد.

  تومان55,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Ferrari (فراری) لوگوی این برند که یک اسب مشکی بر روی سپر زرد است همان طور که در تصاویر قابل مشاهده است حک شده که این ساک ورزشی دارای یک محفظه ی اصلی، دو عدد زیپ بیرونی، یک بند بلند دوشی و دو دسته ی کوتاه می باشد که محفظه ی اصلی آن توسط یک زیپ بسته می شود.

  تومان55,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Under Armour (آندر آرمور) با کد 1037 به رنگ های سرمه ای، قرمز، زرد و سفید موجود می باشد همچنین این ساک ورزشی بسیار جذاب و با کیفیت که برای استفاده ی خانم ها و آقایان کاربرد دارد دارای یک محفظه ی اصلی، دو عدد زیپ بیرونی، یک بند بلند دوشی، دو دسته کوتاه، یک جیب زیپ دار و دو جیب توری در پهلوها برای قرار دادن بظری خود می باشد.

  تومان55,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی yonex (یونکس) بدلیل داشتن فضاهای کافی برای قرار دادن وسایل خود، یکی از جذاب ترین ساک هایی است که توجه افراد محبوب به مارک Yonex (یونکس) را به خود جلب کرده است که به رنگ های مشکی، صورتی و سرمه ای  مناسب برای استفاده ی خانم ها و آقایان عرضه می شود.

  تومان55,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Adidas (آدیداس) به رنگ های مشکی و سرمه ای از جنس برزنت با ابعاد 29 * 44 عرضه می شود، که علاوه بر استفاده ی ورزشکاران، جهت مصارف دیگری مثل روزمرگی ها نیز قابل استفاده می باشد. همچنین دارای بند بلند دوشی، زیپ های آشکار و مخفی و  یک محفظه ی اصلی است که توسط یک زیپ بسته می شود.

  تومان39,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Reebok (ریبوک) به رنگ های آبی، قرمز، سبز فیروزه ای، نارنجی و زرد موجود می باشد یکی از محصولات بسیار شیک و با کیفیت است که با ابعاد 20 * 41 مناسب برای خانم ها می باشد این محصول دارای یک محفظه ی اصلی، یک عدد زیپ بیرونی، یک عدد زیپ بیرونی مخفی، یک عدد جیب، یک بند دوشی قابل تنظیم متصل و دو دسته است.

  تومان39,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Reebok (ریبوک) که به رنگ های مشکی، صورتی و قرمز موجود می باشد. دارای یک محفظه ی اصلی، یک زیپ، دو عدد زیپ بیرونی، یک عدد جیب بیرونی، یک بند بلند دوشی قابل تنظیم و دو دسته است که این ساک ورزشی بسیار شیک در ورزش و روزمرگی ها کاربرد دارد.

  تومان39,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Off - white (آف - وایت) از مزایای این ساک ورزشی بسیار شیک چرمی می توان به یک محفظه ی اصلی، دو عدد زیپ بیرونی آشکار و مخفی، بند بلند دوشی قابل تنظیم و دو دسته اشاره نمود. همچنین این ساک ورزشی بسیار شیک و براق را می توان با کفش ها یا البسه هایی با همین برند آف - وایت نیز هماهنگ کرد.

  تومان55,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Fila (فیلا) که از جنس چرم مصنوعی با دوام به رنگ های مشکی و طوسی موجود می باشد دارای یک محفظه ی اصلی، دو عدد زیپ بیرونی، یک عدد جیب، یک بند بلند قابل تنظیم دوشی و دو دسته ی بلند است که برای ورزشکاران و روزمرگی ها قابل استفاده می باشد همچنین این ساک ورزشی Fila (فیلا) برای استفاده ی خانم ها و آقایان کاربرد دارد.

  تومان55,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Off - white (آف - وایت) اگر می خواهید ساکی با طراحی بسیار زیبا و شیک داشته باشید ما این محصول با کیفیت را به شما پیشنهاد خواهیم داد. ساک ورزشی Off - white (آف - وایت) دارای یک محفظه ی اصلی، یک عدد زیپ بیرونی، دو عدد جیب در پهلوها، یک بند بلند دوشی قابل تنظیم و دو دسته که مناسب برای ورزش و روزمرگی ها است می باشد همچنین به رنگ های قرمز و آبی عرضه...

  تومان39,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Adidas (آدیداس) که به رنگ بنفش با ابعاد 24 * 42  موجود می باشد. این ساک ورزشی بسیار زیبا و جمع و جور، از برزنت ساخته شده که دارای یک محفظه ی اصلی، یک زیپ بیرونی و یک زیپ بیرونی مخفی و بند بلند دوشی و دو دسته است. از طرفی می توان برای مصارفی غیر از ورزش از آن بهره گرفت. لطفا! جهت مشاهده و دسترسی به سایر اطلاعات این محصول، منوهای اطلاعات بیشتر و...

  تومان39,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • ساک ورزشی Maserati (مازراتی) یکی از ارزان ترین و مناسب ترین ساک هایی است که با ابعاد 29 * 43 و کد 1044 به رنگ سرمه ای موجود می باشد در این ساک ورزشی چرم مصنوعی با دوامی بکار گرفته شده که سبب بالا بردن مقاومت آن شده است همچنین حک شدن نام و لوگوی شرکت مازراتی بر روی ساک ورزشی Maserati (مازراتی) قابل مشاهده است.

  تومان55,000 موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف