• کوله پشتی بسیار جداب سه رنگ آبی آسمانی سیر، زرد و کرم که برای افراد محصل و غیر محصل در مسافرت ها، مهمانی ها، کارهای روزانه و همچنین برای حمل کتب دانش آموزان با نمایی بسیار شیک و اصولی طراحی شده است هم اکنون موجود می باشد؛ این کوله های بسیار زیبا برای راحتی و حفظ وسایل با ارزش شما، از یک دکمه ی آهنربایی برای بستن شدن کیف استفاده نموده است.

  تومان83,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کوله پشتی مدل جغد Susen که با نازلترین قیمت عرضه می شود در رنگ های مشکی، زرد و خردلی وجود دارد. کوله پشتی سوسِن با وجود یک محفظه ی اصلی، یک جیب پاکتی بزرگ آهنربایی و دو جیب کوچک در پهلوها فضای بسیار بیشتری را برای نظم بخشیدن به وسایل دانش آموزان و افرادی که در مسافرت ها و مهمانی ها از آن استفاده می کنند فراهم کرده است. همچنین این کیف توسط یک قفل بسته می شود.

  تومان84,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کوله پشتی Susen (سوسِن) با کیفیت بسیار عالی که به رنگ مشکی با یک محفظه ی اصلی، یک جیب پاکتی بزرگ آهنربایی، دو جیب پرسی کوچک در پهلوها و یک دسته ی کوتاه است عرضه می شود این کوله پشتی بسیار زیبا توسط دکمه آهنربایی بسته می شود. همچنین برای پاکیزگی آن می توان از یک ابر اسفنجی و یا قرار دادن آن درون یک سطل آب و برای پاکیزگی زیپ ها می توان از یک مسواک استفاده...

  تومان79,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کوله پشتی بسیار جذاب که به رنگ مشکی و دارای یک محفظه ی اصلی، دو جیب کوچک آهنربایی و یک دسته کوتاه می باشد که توسط یک دکمه ی آهنربایی بسته می شود همچنین این کوله بسیار شیک در مسافرت ها، مدارس، مهمانی ها و روزمرگی ها کاربرد دارد.

  تومان79,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کوله پشتی Gucci (گوچی) که یکی از برندهای معروف ساخت کیف و کوله پشتی است با ارزانترین قیمت و فضای مناسب برای استفاده ی دانش آموزان شما به رنگ های قهوه ای، بژ و خردلی موجود می باشد. همچنین برای استفاده در سفر، مهمانی ها و روزمرگی های شما که دارای دو محفظه ی اصلی، دو عدد زیپ بزرگ آهنربایی، بند بلند قابل تنظیم و جداشدنی و دسته ی کوتاه است کاربرد دارد. 

  تومان78,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کوله پشتی Louis Vuitton (لویی ویتون) که با رنگ مشکی عرضه می شود دارای سه زیپ و یک دسته ی کوتاه می باشد. مزایای استفاده از کوله پشتی این است که به دلیل وجود بندهای پشت کوله باعث جلوگیری از آسیب رساندن به ستون فقرات می شود که از آن می توان برای افراد محصل و دیگر افراد استفاده نمود از طرف دیگر به دلیل وجود چرم مصنوعی بکار برده شده در آن تغییر رنگ نخواهد داد. 

  تومان79,000 موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف