•  کیف زنانه دوشی Gucci (گوچی) که به رنگ های مشکی، قهوه ای و کرم از دانه بافت چرم مصنوعی ساخته شده موجود می باشد از طرفی دارای یک محفظه ی اصلی، یک عدد زیپ بیرونی و دو بند ساده و طرح دار گوچی است که با دستمال بدون الکل و الکل دار برای لکه های قوی قابل شستشو است همچنان بدلیل استفاده از پارچه ی طرح دار گوچی، زیبایی آن دو چندان شده است.

  تومان82,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی Chanel (چنل) با ظاهری بسیار جذاب که به رنگ مشکی موجود است، این کیف کمری بدلیل ظاهری شیک و کوچک و بند زنجیردار بسیار مناسب برای مجالس، مهمانی ها و روزمرگی ها است که توسط یک قفل بسته می شود. همچنین می توان برای پاکیزگی آن، از یک دستمال نمدار و سپس خشک کردن آن با یک پارچه نرم و خشک و یا چرب کردن آن با وازلین یا کرم معمولی دست برای جلوگیری از...

  تومان75,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی بیضی شکل طرح دار که به رنگ های قهوه ای، مشکی، زرد و کرم موجود می باشد. این کیف دوشی به دلیل  دارا بودن چرم مصنوعی و پارچه های طرح دار گل دار به کار برده شده در آن و همچنین یک محفظه ی اصلی، یک عدد زیپ و دو جیب درونی استفاده از آن در مهمانی ها و کارهای روزمرگی را برای خانم ها آسان نموده است و همچنین این کیف دوشی قابل حمل توسط قفل و زیپ بسته...

  تومان69,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی و دستی Dior و Hermes (دیور و هرمس) به رنگ های مشکی و کالباسی از جنس چرم مصنوعی با دوام که در مهمانی ها، کارهای روزمرگی و مراسمات نیمه رسمی کاربرد دارد موجود می باشد. کیف های دیور و هرمس دارای یک محفظه ی اصلی، یک عدد زیپ درونی و دو عدد زیپ بیرونی است که توسط یک زیپ بسته می شود، همچنین بدلیل قابل حمل بودن آسان و طراحی منحصر به فرد طرفداران...

  تومان82,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی و دستی شیک  Dior (دیور) اگر به دنبال کیف هایی هستید که برای مراسمات رسمی، اداری، مهمانی ها و کارهای روزانه شما مناسب باشد ما کیف دیور را به شما پیشنهاد خواهیم داد. این کیف هم اکنون به رنگ مشکی کراوات دار با جنس چرم مصنوعی و دارای محفظه ی اصلی، زیپ، جیب ها و دسته ها مطابق با سلیقه ی شما موجود می باشد.

  تومان78,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی و دستی بسیار زیبا مدل ادکلنی که به رنگ های مشکی، قهوه ای و طوسی با ظاهری بسیار شیک، خاص و از جنس چرم مصنوعی با کیفیت بسیار عالی ساخته شده انتخاب مناسبی برای شماست تا همیشه و در همه جا در مجالس و مهمانی ها خاص جلوه دهید و همچنین برای سهولت کار، این کیف توسط یک دکمه ی آهنربایی بسته می شود.

  تومان80,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی و دستی Louis vuitton (لویی ویتون) که با طرح های ریز و درشت و برجسته مارک لویی ویتون هم اکنون عرضه می شود دارای یک محفظه ی اصلی، یک عدد زیپ بیرونی، یک عدد زیپ و دو عدد جیب درونی است که برای مراسمات رسمی، مجالس، مهمانی ها و روزمرگی ها بسیار مناسب است همچنان علاوه بر دستمال الکل دار و اسفنج آب گرم و مایع شستشو، برای پاکیزگی آن می توان فقط به...

  تومان85,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی و دستی مدل پلنگی Louis vuitton (لویی ویتون) که به مدل پلنگی معروف است و به رنگ مشکی - طلایی ارائه شده موجود می باشد. مزایای مدل های پلنگی این است که می توان آن را با یک استایل مشکی، هماهنگ کنید و همچنین می توان برای مراسمات نیمه رسمی، مهمانی و روزمرگی بدلیل فضای داخلی و ظاهر بسیار شیک از آن استفاده نمود.

  تومان85,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی و دستی مدل برجسته Louis vuitton (لویی ویتون) که به رنگ های بژ و آبی لجنی عرضه می شود دارای دو محفظه ی اصلی، یک زیپ بیرونی، یک زیپ درونی، بند قابل تنظیم چرم مصنوعی و دو دستگیره است که توسط یک زیپ بسته می شود؛ همچنین این کیف بدلیل حمل آسان و ظاهری بسیار شیک و ساده توانسته است افراد زیادی را به خود جلب کند.

  تومان85,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی طرح دار مخملی Gucci (گوچی) که به جنس مخمل طرح دار بسیار شیک موجود می باشد. البته این کیف دوشی را بدلیل داشتن بند بلند می توان بصورت یکطرفه نیز استفاده نمود و همچنین دارای یک محفظه ی اصلی، یک جای کارت در بیرون کیف است. پاکیزگی کیف های بسیار شیک مخمل رنگی، توسط یک برس زبر برای زدودن گرد و غبار آن ها امکان پذیر است.

  تومان57,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی چرمی Gucci (گوچی) که از جنس چرم مصنوعی بسیار با دوام با رنگ های قرمز و آبی موجود می باشد. شما می توانید آن ها را با کفش هایی به رنگ های قرمر و آبی هماهنگ کنید و از طرفی بدلیل داشتن بند بلند می توان از آن بصورت یک طرفه نیز استفاده نمود و همچنین دارای یک جای کارت در بیرون کیف است.

  تومان57,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دستی چرمی عروسکی Gucci (گوچی) که از جنس چرم مصنوعی با کیفیت ساخته شده در رنگ های مشکی، طوسی و نسکافه ای موجود می باشد از طرفی دارای یک محفظه ی اصلی، یک عدد زیپ بیرونی و درونی، دو جیب کوچک جا کارتی درون کیف، دو دسته، یک بند بلند، و عروسک زیبایی که بر روی یکی از دسته ها قرار گرفته است. کیف گوچی عروسکی، در مهمانی ها و روزمرگی ها کاربرد وافری دارد.

  تومان85,000 موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف