• کیف زنانه دوشی ورنی یکی از ارزان ترین و با کیفیت ترین کارهایی است که موجود می باشد در مراسمات نیمه رسمی، مجالس، مهمانی ها و در روزمرگی های شما کاربرد دارد همچنین دارای یک محفظه ی اصلی، یک عدد زیپ بیرونی و یک بند بلند چرم زنجیردار است که آن را بسیار زیبا نشان می دهد کیف ورنی توسط یک دکمه بسته می شود.

  تومان75,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی سنگی انتخاب مناسبی است اگر از کیف های مستطیلی و مربع خسته شده اید؛ طراحی این نمونه کیف ها به گونه ای می باشد که از دو زاویه بیرون زده است. کیف سنگی دارای یک محفظه، دو عدد جیب قفل دار، بند بلند دستی کوتاه و بند بلند زنجیری است که می توان آن را بصورت دوشی، دستی و یکطرفه در مهمانی ها و مجالس استفاده نمود.

  تومان75,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی و دستی CHanel (چنل) با ابعاد 31 * 35 جنس ورنی، به رنگ مشکی دارای یک محفظه ی اصلی، دو دسته نسبتا بلند و یک عدد زیپ بیرونی عرضه می شود و از طرف دیگر بدلیل استفاده از زنجیر و ورنی بکار رفته در کناره های آن زیبایی دو چندانی به آن داده است که در مجالس، مهمانی و روزمرگی ها کاربرد دارد همچنین این کیف بسیار شکیل توسط یک زیپ بسته می شود.

  تومان82,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی و دستی جذاب که می توانید آن را با یک کفش ورنی، هماهنگ کنید. کیف ورنی لوزی شکل دارای یک محفظه ی اصلی، یک عدد زیپ بیرونی، یک دسته نسبتا بلند است که توسط یک زیپ بسته می شود و همچنین در مجالس، مهمانی ها و روزمرگی ها کاربرد دارد.

  تومان82,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دستی دو تیکه Mango (منگو) که به رنگ طوسی پاپیون دار موجود می باشد از جنس چرم مصنوعی ساخته شده، و دارای یک محفظه ی اصلی، یک بند بلند قابل تنظیم جداشدنی و دو دسته کوتاه فلزی که توسط یک دکمه بسته می شود. همچنین این کیف بسیار شیکی که برای مراسمات رسمی، مهمانی و روزمره کاربرد دارد دارای یک کیف کوچک درونی است که از آن می توانید برای قرار دادن لوازم...

  تومان85,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی و دستی براق Louis Vuitton (لویی ویتون) که به رنگ مشکی موجود می باشد دارای دو محفظه ی اصلی، دو عدد زیپ، یک جیب بزرگ درونی زیپ دار، دسته و بند بلند به رنگ است که در مجالس، مهمانی و روزمرگی کاربرد دارد؛ این کیف همان طور که قابل مشاهده است دارای ابعاد 12 * 26 * 36 می باشد.

  تومان79,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی و دستی براق Louis vuitton (لویی ویتون) که در مجالس، مهمانی و روزمرگی کاربرد دارد به رنگ مشکی موجود می باشد شما این کیف ورنی بسیار زیبا را می توانید با کفش ورنی هماهنگ کنید همچنین این کیف دارای بند بلند ورنی نیز است.

  تومان74,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دستی Louis Vuitton (لویی ویتون) که به رنگ های مشکی، قهوه ای و کرم موجود می باشد، به دلیل ظاهر یکنواخت در چرم مصنوعی آن، از اهمیت بالایی برخوردار است از طرفی در مراسمات رسمی، اداری و مهمانی ها کاربرد وافری دارد همچنین می توان به شکل ظاهری آن که دارای سه محفظه ی اصلی، سه جیب بزرگ درونی، دو جیب بیرونی که توسط یک زیپ بسته می شود، یک بند بلند قابل...

  تومان79,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دستی صندوقی Rose Merry Paris (رز مری پاریس) که به رنگ های پلنگی مشکی و سفید موجود می باشد، از ایده آل ترین کارها است که در مهمانی ها و در مراسمات رسمی کاربرد زیادی دارد و همچنان می توان با توجه به تصاویر ارائه شده یک محفظه ی اصلی، یک زیپ درونی، یک زیپ بیرونی آهنربایی و دو دسته کوتاه را نام برد.

  تومان82,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دستی سه بعدی که در رنگ های عسلی، آلبالوئی، قهوه ای و کرم موجود می باشد از شیک ترین و با کیفیت ترین کارهایی می باشد که به دلیل چرم براق و یراق آلات زیبای بکار برده شده در آن از اهمیت بسزائی برخوردار است و چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. همچنان می توان به زیپ های بیرونی، درونی و دو دسته کوتاه آن اشاره نمود.

  تومان79,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی و دستی صندوقی که به رنگ های طوسی مات و طوسی براق چرمی موجود می باشد انتخاب مناسبی برای زمانی است که شما می خواهید پوششی مناسب در مهمانی ها و همینطور برای استفاده ی مناسب کارهای روزانه ی خود داشته باشید؛ کیف صندوقی علاوه بر یک محفظه ی اصلی، چهار عدد زیپ بیرونی و یک عدد زیپ درونی، دارای یک بند بلند قابل تنظیم و دو دسته ی کوتاه می باشد.

  تومان82,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کیف زنانه دوشی و دستی Fendi (فندی) به رنگ مشکی موجود می باشد که از جنس چرم مصنوعی و مخمل ساخته شده است در مراسمات رسمی، مجلسی و مهمانی کاربرد دارد و همین طور دارای یک محفظه ی اصلی، یک عدد زیپ بیرونی و یک عدد زیپ درونی است که علاوه بر آن ها، می توان به دو دسته ی نسبتا بلند نیز اشاره نمود.

  تومان85,000 موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف