• شومیز که جزء البسه هایی است که بانوان به دلیل زیبایی و شیک بودن، علاوه بر منزل در مهمانی ها و دورهمی ها نیز از آن استفاده می نمایند همچنین این شومیز بنفش خوش رنگ حریر را می توان با شلوارهای جین، هماهنگ نمود. لطفا! جهت مشاهده و دسترسی به سایر اطلاعات این محصول، منوهای اطلاعات بیشتر و مشخصات کامل را مطالعه نمائید.

  تومان47,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • شومیز گره ای همراه کالردار با کیفیت عالی و طراحی بسیار شیک در طرح های متنوعی وجود دارد؛ که دارای یقه هفت، سر شانه 39 سانتی متر و گره هایی است که می توان با گره دادن آن ها، زیبایی شومیز را دو چندان کرد. از این شومیزهای زیبا می توان علاوه بر منزل، در مهمانی ها نیز استفاده نمود. لطفا! جهت مشاهده و دسترسی به سایر اطلاعات این محصول، منوهای اطلاعات بیشتر و...

  تومان74,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • شومیز مجلسی مشکی که با آستین های طلایی و نقره ای برای مجالس و روزمرگی ها کاربرد دارد در سایت Lux (لوکس) قابل عرضه می باشد. این شومیزهای بسیاز شیک مجلسی بصورت تک سایز از جنس کرپ، با قد و آستین های 64 و 54 سانتی متری و ... موجود می باشند. لطفا! جهت مشاهده و دسترسی به سایر اطلاعات این محصول، منوهای اطلاعات بیشتر و مشخصات کامل را مطالعه نمائید.

  تومان54,000 موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف