• صندل زنانه MCM که به رنگ کرم مدل Parsian (پارسیان) عرضه می شود دارای سایز 37 الی 40 است که در روزمرگی کاربرد دارد این محصول بسیار ارزان دارای رویه ی چرم مصنوعی، پاشنه ی یک سانتی متری با ظاهری تخت می باشد همچنین این صندل های زیبا را برای مهمانی ها نیز می توان استفاده کرد.

  تومان69,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • صندل زنانه حصیری که با کد 1049 به رنگ مشکی با بافتی شبیه حصیر موجود می باشد به دلیل پاشنه ی یک سانتی متری و تخت، رویه ی چرم مصنوعی مناسب برای روزمرگی هاست که در چهار سایز به جنس چرم مصنوعی موجود می باشد.

  تومان69,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • صندل پاشنه دار زنانه Gucci (گوچی) که با کنف به دور پا بسته می شود در چهار سایز، به رنگ کرم موجود می باشد از طرفی این صندل بسیار شیک بدلیل پاشنه ی یک تیکه ی لژدار، کفی چرم مصنوعی، رویه ی چرم مصنوعی دارای محبوبیتی بین افراد یک جامعه است.

  تومان145,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • صندل پاشنه دار زنانه Louis vuitton (لویی ویتون) اگر می خواهید صندل هایی شیک، با قیمتی بسیار مناسب و دارای پاشنه ی یک تیکه تهیه کنید ما صندل پاشنه دار Louis vuitton (لویی ویتون) را به شما پیشنهاد می دهیم از طرفی این صندل شیک دارای کفی چرم، رویه ی چرم مصنوعی در چهار سایز 37، 38 ، 39 و 40 عرضه می شود. 

  تومان145,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • صندل مازراتی، این صندل بسیار شیک که توسط بند بسته می شود دارای رنگ ترکیبی سرمه ای، طوسی و صورتی به جنس مخمل می باشد از طرفی از این صندل بسیار زیبا، می توانید برای پیاده روی، خرید و ... استفاده نمائید که دارای پاشنه ی یک سانتی متری، و حک شدن مارک مازراتی بر کف کفش، است.

  تومان84,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • صندل زنانه Parsian (پارسیان) که به رنگ مشکی موجود می باشد. دارای پاشنه ی پنج سانتی متری، رویه ورنی، کفی دور دوز و همچنین دارای سگک قابل تنظیم است که شما می توانید آن را با سایز دلخواه خود تنظیم کنید. و از طرفی به دلیل ظاهری شیک و دارای اکلیل می توان از آن علاوه بر روزمرگی ها، در مهمانی ها نیز استفاده کرد.

  تومان88,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • صندل پاشنه دار زنانه مدل Parsian (پارسیان) که دارای سگک قابل تنظیم، در چهار سایز 37 تا 40 به رنگ مشکی دور دوز عرضه می شود دارای رویه ی چرم مصنوعی و ورنی زنجیردار است که زیبایی آن را دو چندان کرده است.

  تومان88,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • صندل مازراتی با کفی مخمل، که با کد 1055 به رنگ ترکیبی سرمه ای و طوسی موجود می باشد دارای سایزهای مختلفی از 37 الی 40 با مدل مازراتی پاشنه ی تخت، نوک گرد و جنس رویه ی مخمل است که توسط بندهایی به رنگ مشکی بسته می شود.

  تومان84,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کفش پاشنه دار جلو بسته زنانه که با ارزان ترین قیمت عرضه می شود دارای پاشنه ی شش سانتی متری، جنس رویه ی مخمل، مدل نوک تیز، پاشنه ی پهن و سگک دور مچ پا موجود می باشد که برای مجالس و مهمانی ها کاربرد دارد.

  تومان105,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کفش کتانی بافت دارای کفی طبی که مناسب برای خانم ها در فصل گرما است به رنگ های سفید و مشکی موجود می باشد از طرفی این کفش های کتانی با جنس نخ دارای حفره هایی است که باعث جابه جایی هوا می شود و می توان آن را در مناسبت های مختلف مانند مهمانی، دورهمی و روزمرگی ها پوشید.

  تومان66,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • کفش کتانی بافت با پاشنه ی یک سانتی متری طوسی و صورتی موجود می باشد. همچنین به دلیل استفاده از نخ در ساخت آن بسیار مناسب برای فصل گرما است که نحوه ی بسته شدن آن بصورت کشی می باشد.

  تومان66,000 موجود
  بیشتر
  موجود
 • صندل زنانه Louis vuitton (لویی ویتون) به دلیل راحتی و زیبایی توانسته است محبوبیتی در بین خانم ها داشته باشد که به رنگ قهوه ای با حک شدن لوگوی Louis vuitton (لویی ویتون) موجود می باشد همچنین ویژگی هایی مانند: سایز 37 الی 40، ارتفاع پاشنه ی یک سانتیمتری، مدل نوک گرد و رویه ی چرم مصنوعی را داراست.

  تومان69,000 موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف